İş Bulut ile müşterilerinizi detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Müşteriniz sayfasından tüm potansiyellerini, satış fırsatlarını, tekliflerini, siparişlerini, faturalarını, hesap ekstresini tek ekrandan hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Özellikler

Müşterilerinizi Tanıyın !

Müşterilerinizi dilediğiniz gibi kategorize ederebilirsiniz. Tuttuğu takım, sevdiği renk, hoşlandığı müzik türü vb. Müşteriniz ile ilgili almak istediğiniz özel bilgileri kendiniz ekleyebilirsiniz. Beden ölçüsü, Boyu, Kilosu vb.

Hızlı ve Kolay

Müşterilerinizin tüm bilgilerine, dokümanlarına tek bir tuşla ulaşarak zaman kazanbilirsiniz.

İletişimi Yönetin

Kullanıcılarınızın müşterileriniz ile yaptıkları tüm telefon görüşmelerini kayıt altına alarak etkili bir müşteri ilişkileri sağlayabilirsiniz.

E-posta ile Etkin İletişim

Tüm çalışanlarınızın müşteriler ile yaptığı e-mail iletişimi tek noktadan yönetebilirsiniz. Bu sayede personelleriniz işten ayrılsa bile e-mail listesini götürme veya istenmeyen mailleri müşterilere gönderme gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

Hızlı Hesap Ekstresi

Müşteri sayfasıdan hızlı bir şekilde müşteri hesap ekstresine ulaşabilir. Hesap ekstresini mail olarak gönderebilirsiniz.

Neler Yapabilirim ?

  • Müşterileriniz özel günlerinde (doğum günü, evlilik yıldonümü vb.) sms veya e-posta ile tebrik ve kutlamalar yapabiliriniz.

  • Müşteriniz ile olan tüm iletişimi (telefon, faks, e-posta, müşteri ziyareti ) tek noktadan yöneterek müşteriniz ile olan ilişkilerinizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

  • Müşterinizin dijital dökümanlara (teklif, sipariş, sözleşme vb.) anında ulaşarak zaman kazanabilirsiniz.

  • Evde, yolda, tatilde, müşteri bilgisine ihtiyaç duyduğunuzda anında bilgilerinize erişebilirsiniz.