CRM Bulut, firmanızdaki iş süreçlerinizi, personel görevlerinizi, finans işlemlerinizi, görüşmelerinizi, dokümanlarınızı, randevularınızı, her yerden, her zaman ve her cihazınızdan yapabilmenizi sağlayan Bulut Tabanlı CRM Yazılımı ve Programıdır.

layout styles

Firmanız sürekli yanınızda!

CRM Bulutun bulut yapısı sayesinde görevlerinize, e-postalarınıza, randevularınıza, dokümanlarınıza, müşteri bilgilerinize akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bağlanabilirsiniz.

Frimanızı dijitalleştirin.

Firmanızdaki tekliflerinizi, sözleşmelerinizi, evraklarınızı ve tüm dosyalarınızı dijitalleştirebilirsiniz. Böylelikle tüm dokümanlarınıza her zaman ve her yerden erişebilirsiniz.

style switcher
duruşma,duruşma takvimi

Virüslerden korkmayın!

İş yerinizdeki bilgisayarlara virüs bulaşması, bilgisayarların bozulması, teknik sorunlar ile uğraşmak zorunda kalmadan sadece işinize odaklanın. Bulut yapı sayesinde bu sorunlar tarihe karışıyor.

Görevlerizi yönetin!

CRM Bulut ile firmanızdaki personellerinize görevler atayabilir ve personellerin görevleri yapıp yapmadıklarına göre bildirim, e-posta ve sms ile otomatik bilgilendirilirsiniz.

style switcher
duruşma,duruşma takvimi

Birlikte çalışın.

Firmanızdaki çalışanlarınız ile birlikte aynı tekliflerin, siparişlerin, dokümanların, görevlerin üzerinde çalışabilir, sağlıklı bilgi akışı sayesinde hep birlikte doğru kararlar verebilirsiniz.