Evosoft Yazılım olarak Veri Güvenliği en önem verdiğimiz konudur.

Bu yüzden bu konuya ciddi yatırım yapmış ve dünyanın 21 farklı bölgesinde veri merkezleri bulunan Microsoft Azure ile çalışmaktayız.

Otomatik Yedekleme

Tüm verileriniz otomatik olarak 3 kopya yedekli olarak tutulur. Dilerseniz başka bir bölge de 3 kopya daha saklayabiliriz.

Güvendesiniz

Verileriniz kendi bilgisayarlarınızda saklanmadığı için saldırı, virüs, teknik arıza vb problemler yüzünden veri kayıpları yaşamazsınız.

Verileriniz Sizin

İş bulut u kullanmak istemediğinizde tüm verilerinizi size geri verilir.

SSL

İş bulut sunucularında kullanılan SSL, kullanıcılarımız ve sistem arasındaki verilerin şifrelenerek güvenli şekilde transferini sağlamaktadır. Kullanılan şifreleme, bankalarda kullanılan şifreleme standartları ile aynıdır.

Güvenli Erişim

Verilerinize sadece sizin yetki verdiğiniz kullanıcılarınız erişebilir. Bu yüzden sisteme giriş şifreniz önemlidir. Kimse ile paylaşmayınız.

Destek

Sistemle ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda destek ekibimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

style switcher

Evosoft Yazılım olarak Microsoft Azure veri merkezleri ile işbirliğimiz bulunmaktadır. Microsoft un bulut bilişim konusunda yaptığı yatırımlar ve güvenlik önlemleri en üst düzeydedir. Verilerinizin nerede durduğunu videoyu izleyerek öğrenebilirisiniz.

Microsoft veri merkezi güvenliği ile daha fazla bilgi almak istiyorsanız. tıklayınız.

Veri Merkezi